Ανατρεπτικά σημειώματα, μυστικά οδηγίες, απειλές με την μορφή τελεσίγραφου, άηχες κραυγές για βοήθεια. Είχαμε γράψει παλιότερα ότι υπάρχουν πολλοί τρόποι για να φτάσει ένα μήνυμα στον τελικό του προορισμό, αρκεί ο παραλήπτης να έχει την πρόθεση να κοιτάξει λίγο πιο προσεκτικά ή δημιουργός του να επιδείξει διάθεση ευρεσιτεχνίας, όπως η κοπέλα της παραπάνω φωτογραφίας από το Fast Times At Ridgemont High (1982) ή, αν προτιμάτε, το Πλακατζήδες και Μπουμπούκια (!!!) όπως κυκλοφόρησε στην Ελλάδα. Αυτή είναι η επιστροφή του "Notice Project". (Το πρώτο μέρος, μπορείτε να το βρείτε εδώ)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPlyqMFxhI6awJAjhJCgXEMEy4ZQbChRByCicEDLLZWb7iiN_PiZFBLzIsaPAc9cbxwM9rrhPEqkvpfjlLF8j1NpuwZlkQXT15tHPWGqj-YPbDpOsRIm9vH_bHiUFRmYyAnEkhRMavNhxT/s640/tinker+tailor+soldier+spy.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgXvd7EUNWo8xX4hWE_TRYqTOveMZJYiPmZEXk0mcocPawDeQ5k33dx7vNgZ07aiq3w0LLcZN-zMqZZtwv9eZG2WiJ9ACpJGGkXt-cJx0JG679ifRVYX1BBzxEulnQEme7WugwurcD-O3wl/s640/CHANGING+LANES.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου